jirka F

Zpíváte rádi? Byli byste schopni zazpívat i svému sousedovi nebo na veřejnosti?

Vešly byste například do sousedova domu a začali mu zpívat.

Zpíváte rádi?Byli byste schopni zazpívat i svému sousedovi nebo veřejnosti?

Nejlepší odpověď
zjentek

A co je tom zvláštního? Člověk je tvor společenský, kdyby toho nebyl schopen, byl by to jistě nepřirozený podivín. (;

Další odpovědi
hapiky

Já jsem schopen všeho, i zpěvu. Mám ale obavu, že by mě ihned angažovali do nějakého souboru či skupiny.

MoneyMoney

Nikdy. Zpívat neumím a hlas na to vůbec nemám. Navíc, když tu hudbu neslyším, tak si nezapamatuji tóninu.

Kepler

Kdysi jsem zpíval rád s kytarou, ale dnes jen tak potichoučku, aby nebyl podroben defenestraci či ukamenování. A hlodavce, kteří by zajisté vzali roha, taky doma nemám.

NoFear

Ale jo, občas zpívám. Veřejnost by problém nebyl. Ale sousedovi bych nezpíval (nechci být sprostý, ale je to „trošku“ lulda). :D

aliendrone

Jsem VELMI muzikální – jasňačka, páč jsem aliendrone! Sice moc nezpívám, protože lidé mají tendenci z mého NÁDHERNÉHO řevoZPĚVU omdlévat (Někdy i hůře – jako vrhané boty či drobné kamenivo OK, ale už jsi dostal někdy dlažkou do bembeřice? ;) :D).

O to raději ale HRAJI, nejlépe ostatním na nervy. ;) :D :D

paul1

Zpívám rád, hlavně po ránu, abych se úplně probudil. Či dobře, to nemohu posoudit.
Takže souseda, i veřejnost bych vynechal.

marci1

Zpívám ráda, zpívám skoro všude. A třeba i zadarmo! 🙂

Justin1

Zpívám rád. Když to bylo možné, rád jsem si zazpíval na karaoke. 🎤

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

marci1>>> No tak jo, dobrý, ale MNOHEM impresivnější by bylo něco jiného. ;) :)
Pokud by to bylo činěno s radostí, skoro všude a zdarma. ;) :D :D

marci1

Radost by tu byla, ale všude ne a zadarmo (ani za peníze) už vůbec ne! 🙂