jirka F

Zkolabovali jste už někdy z horka nebo z jiných důvodů?

Já zkolaboval nedávno z horka. Skácel jsem se u nás ve sportovním areálu.

Nejlepší odpověď
Malvína

Mně vysoké teploty vůbec nevadí, ale nemám ráda ten jejich rychlý “nástup”. Prší, je zima a najednou se vyjasní a udeří do minuty vedra. Ten rychlý teplotní rozdíl mi dobře nedělá, takže se mi občas udělá zle, zamotá hlava. Změna teplot a tlaku je blbá. Ale vyloženě zkolabování jsem nezažila. V rodině však někteří ano.

Další odpovědi
quentos

Ano. Párkrát ze zdravotních důvodů, jednou z horka a jednou z vyčerpání (nedostatek spánku).

Drap

Ano, ne však z horka, ale z důvodu mrtvice.

anonym

Vyloženě že bych zkolaboval ne,ale kolaps se u mě pokoušel když jsem byl v kotli na obřím rockovém koncertě z důvodu presu lidí a dehydratace.Také jsem měl na mále,když mě porazilo auto a já šel pěšky rozpáleným letním městem k lékaři na ošetření tržné rány na hlavě pěšky.Řidič mě málem prosil na kolenou at nevolám sanitku ani tehdy ještě SNB.

kelley

Ano. Ještě za „totáče“ ve vlaku. Přecpaný motorák, venku mínus dvacet, vevnitř vydýcháno a přetopeno, přes plus třicet a kvůli přeplněnému vozu se ani nedalo svlíknout kabát…