hapiky

Zklamala vás někdy nějaká prestižní značka?

Mě ano. Honda.

Nejlepší odpověď
zjentek

Ano. Zjistili jsme, že plastové brejle Gucci za 9k českých prasknou úplně, ale ÚPLNĚ STEJNĚ, jako noname brejle za tři stovky.

Další odpovědi
Ametyst

V naši době globalizace počítáme s tím, ze se všechno vyrábí v Číně. Zvlášť prestižní značky si tam přestěhovaly výrobu.

Emefej

Jo, Pilsner Urquell. Už dávno to není to, co kdysi…

Kepler

Prestižní značky většinou nekupuju, ale jako použité mám asi 10 let starý PC HP po repasi – naprosto spolehlivý a velmi tichý. Bohužel tiskárna HP je na nic.

paul1

Stalo, ale nebudu raději jmenovat. Většinou ale kupuji neznačkové věci, protože značkové bývají většinou předražené

Dochy

Whirlpool… Pračce se vysypalo ložisko 2 roky a 2 týdny po koupi.

Vojta24

Ano velmi často a to většinou svou přemrštěnou cenovou politikou v důsledku které jsem ze začal poohlížet po výhodnější konkurenci. Prestižní značky jsou dnes především symboly úspěšného marketingu a jen málo kdy se za nimi skrývá i nadstandardní kvalita. Ostatně třeba časopis dTest to pravidelně dokazuje když vedle sebe postaví peloton podobných výrobků různých značek a podrobně je testuje, většinou ty značkové nevychází vůbec jako ty nejkvalitnější.