Matiselis

Žere elektřinu kamera, která je zapojená do routeru, ale zároveň vypojena z elektrické sítě?

Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
aevul

Pokud router umí PoE (power over ethernet), pak může kamera žrát elekřinu přes router.

Další odpovědi
Dochy

viz aevul. Nevíme, jestli je kamera v činnosti, či ne. Je li v činnosti, pak žere elektřinu. Pro napájení přes ethernet k tomu musí být způsobilé a nakonfigurované oba spotřebiče – router i kamera.

Matiselis

Pro jistotu: mám na mysli bezpečnostní kameru Dahua; nikoli videokameru (na natáčení vlogů apod.)