Nassin

Že jste si dnes, 26. dubna 2021, nevzpomněli na 35. výročí výbuchu v Černobylu?

Asi máte v hlavě Babiše a Zemana, co?

Foto: ČTK/AP/STR

Nejlepší odpověď
Kepler

Na politiky mi v hlavě zbývá jen málo místa. Nevím proč, ale dělá se mi vždycky blivno. Jen jsem si přirozeně nepamatoval datum té havárie. Dost jsem o ní pročetl už v 80. letech a dnes dočítám takové kraviny, že k havárii došlo kvůli tomu, ze moderátorové tyče byly z grafitu a další nesmysly,

Další odpovědi
Kelt

Nesleduji ani kalendář, zda má někdo svátek nebo narozeniny. Ale pamatuji se na ten rok 1986. To jsme byli na vojně, a my jsme nešli do průvodu, ale zůstali jsme v kasárnách. Takže jsem vyslyšel nějaký hlas, který mne zachránil. Bohužel můj soused a kamarád, který byl na vysoké škole někde u Kyjeva, když bouchnul Černobyl se ani nedožil rozdělení republiky. A snad ani neměl 30 let.

Dochy

Včera mi to bylo několikrát připomenuto sdělovacími prostředky. Ale jinak mně výročí nechávaj chladným. Nevím proč bych si na něco měl vzpomenout zrovna když uběhlo n*365,25 dní od události a ne třeba 1000.

Speed77

Netrápí mě ani jedno. Černobyl mě nikdy moc nefascinoval, 35. výročí jsou jen „pětkové kulatiny.“ :P
Ale jako seriál byl dost dobrý.

anonym

O této havárii jsem se dozvěděl v roce 1986 z dezinfor­mačního zdroje Hlas Ameriky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.