Zažili jste někdy platonickou lásku?

Jaké to bylo?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě jako téměř každý. Bylo to bezvadné. Všechny detaily si už sice moc nepamatuji, protože to bylo už před mnohými léty ve školce. Miloval jsem paní učitelku. Věkový rozdíl 50 let mně vůbec nevadil.

Další odpovědi
Kepler

No jéje. Možná jsem potřeboval víc sebevědomí a nemuselo to být platonické. Jaké to bylo? Sladkobolné, ale bez zklamání.

Edison

Jasně… Bylo to… zničující a nádherný zároveň. Nelituju… K tomu jak píše Kepler.

zjentek

Jasne a bylo to na chuja, bo sem si nevrz.

Malvína

Ano, asi jako většina.

quentos

Ano, mnohokrát. Bylo to krásné a strašné zároveň.