_136

Zavře Ruská banka sberbank své pobočky v Česku a v Evropě kvůli válce na Ukrajině?

Odpovědi
Tomáš1234

To se uvidí. Aktuální situace je taková, že Sberbank v Rusku má prázdné bankomaty a je v totální paralýze kvůli masivním výběrům, které tam probíhaly. V Česku je situace podobná – není možné vybírat ani převádět peníze, čeká se prý jen na to, jestli tuzemské dceři pošle kapitál její rakouská matka, nebo ji nechá padnout do nucené správy ČNB.

Uvidí se v pondělí.