zjentek

Zamiloval jsem se do jedné youtuberky, je to běžné?

Zamiloval jsem se do ní, když jedla. Je tohle vůbec jinak možné? Nebo jde o cosi výjimečného (jsem tedy výjimečný)?

Aktuální záběry>>>https:/­/youtu.be/Q0eV­Zo3O71Q?t=557

Nejlepší odpověď
Disraeli

U tebe jistě. U ostatních nevím. Ale platonická „láska“ k celebritám – i posedlost – je častá (nejedná se ovšem o lásku, ovšem o vlastní představivost, idealizaci a podobně).

Další odpovědi
elkon

U tebe nic nepřekvapí.

zjentek

Disraeli ale musíš se alespoň podívat do konce, než vyneseš soudy. Třeba tě něco podobného potká taky a změníš celý pohled 🤷‍♂️

(Tos nemohl stihnout, než odpověděls 🤷‍♂️)

Disraeli

Však jsem to ani nerozklikával. ;) Odpovídám jen na otázku, na „reklamy“ kašlu. :P

zjentek

Héééj já nehráju…

vratit

Musíš si ho honit, honit a zase honit.

zjentek

Vratič, to ale nepomáhá 🤷‍♂️