zahar.edyn

Zahodili už naši motoristé ve svetrech klíče od svých aut nebo na čerpacích stanicích dál platí za „dárek od Putina“?

https://www.no­vinky.cz/clanek/e­konomika-ruska-ropa-muze-do-ceska-podle-potreby-40438171

Odpovědi
Ametyst

Jakýpak dárek, když za něj tvrdě platíme, a nejvíc z něj má dryjáčnická státní kasa, protože je dobře zdaněný.

zjentek

Kéž by celá věc byla takto prostá a za finanční příkoří vůči českému občanovi mohl V. Putin. Ve skutečnosti mu však za toto příkoří mohou autority, které v duchu konání dobra občanovi takto vlastně pomáhají proti zlým imperialistům z Východu. Jo jo, toto je zcela jiné utahování opasků, než jak jsme se s ním seznamovali ještě za Klause.