Boy 13

Za jak dlouho po vypití jednoho litru čisté vody budu mít potřebu jít na toaletu?

A je třeba rozdíl, mezi tím, když vypiju litr čisté vody nebo litr slazené limonády, např. Fanta? Budu chtít jít za stejnou dobu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

Nelze jednoznačně odpovědět, záleží na spoustě okolností. Když po vypití 1 l vody budeš vrcholově sportovat nebo těžce fyzicky pracovat, nebude se ti chtít na WC vůbec – vypotíš to a ještě ti to bude málo.

Další odpovědi
Drap

Musíš si to cvičně změřit. U každého to bude jinak.

Midoc

Výpij to a uvidíš.