drax.davari

Za jak dlouho osvobodí Ukrajina své území pokud jejich protiofenzíva bude postupovat současným tempem?

Odpovědi
Drap

To zatím nelze odhadnout. Pokud by to bylo opravdu současným tempem, tak odhaduji tak do konce století.

zjentek

Moudří lidé vědí, že UA skončí rozdělena na dva rovné tábory- východní a západní. Tedy pokud celá situace na UA neskončí WW III, jež přenastaví geopolitické faktory/hranice na celém světě.

led

Slyšte ó lidé, slyšte věštbu, jež plyne z řevnivosti zářivého Slunce a Luny bledé…
Bude trvat dlouho, než na Zemi zazáří Slunce míru. Věky projdou pokud Přemysl Oráč, druhý toho jména, nezabodne hák svého pluhu do té země a nevynese na světlo pozůstatky války dávné civilizace, jež spálila svou zemi ohněm ve službách jiného.

paul1

Potrvá to déle. Tady je ukázka ze života:

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/ukraji­na-valka-playboy-rusko-magazin-prezivsi.A230805_115­112_zahranicni_dtt