Z jakých důvodu by se člověk neměl vykašlat na www.Odpovědi.cz a nepřejít na mnohem aktivnější www.Quora.com?

Nejlepší odpověď
Drap

Každá si musí najít své důvody a i se sám rozhodnout. Každý má jiné důvody proč sem dochází.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…no, vono když je to v agličtině, a anglicky mluvících je ve světě, jak víme daleko více, tak je tam možná živo, ale kdyby jsme to vzali v poměru česky hovořící a odpovědi kontra Quora a anglicky hovořící, aby ses potom nedivil, že je tam ještě větší mrtvo než tady …

quentos

Jsem tady i tam a obojí má svoje. Některé otázky jsou „specificky české“ (… a nejen ty o jazyce), ty na quora.com nevyřešíš.

zjentek

Důvod je prostý, Quora to zde určitě zkopírovala, ten NÁPAD, tak nač jim lýzt do zadku, máme svý bystrý hlavy, žejo…

mosoj

Pokud nemáš nic lepšího na práci, klidně si buď tady i tam. Určitě se ti splní tvůj životní sen.

anonym

nevím zda zrovna quora, pro mne je mnohem atraktivnější rodina serverů stackexchange ( https://stackex­change.com/tour ) které se tematicky specializují na řadu zajímavých oblastí, ale abych odpověděl na otázku, tím důvodem proč odpovědi.cz je prostě ČEŠTINA :) nic víc, nic míň