_136

Z jakého důvodu jsou každoročně TV pořady a pohádky od Vánoc až do Silvestra každý rok stejné a tím pádem i stereotypní?

Bud se mi to zda a nebo se každoročně dokola objevují ty samé TV porady a pohádky, které jsou k videni od Vánoc do Silvestra každým rokem, podle mě se čím dal více stává TV a televizní program nudným a stereotypním. Má vubec smysl vlastnit televizor?

Nejlepší odpověď
da ny

Poptávka/zájem diváků. Tradice. ;)
Nikdo Vás nenutí být konzumentem TV pořadů.
Dorůstají nové generace, „stereotyp“ je během vánočních svátků žádán.

Další odpovědi
mosoj

Jestli vono to není tím, že jsi ještě žádnou pohádku nestvořil.

supersonny11

Jestli jste si nevšiml, tak to není jen problém Vánoc. Filmy v TV se opakují stále dokola po celý rok.

Normální slušný lidi sledují Netflix.

autacek

Čím jsi starší, tím ti to přijde víc a víc ohrané. Nehledě na rozšiřující se počet televizních stanic. Například Tři oříšky pro Popelku je možno během letošních Vánoc vidět na česko-slovenských kanálech cca 7×.

ivo xxx

Nevím kolik Vám je let ale jestli to není tím,že moc pamatujete…

Kepler

Náhodou nejsou přád stejné. Například se už mnoho let nedává Bohouš a Mrazík.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

@ Kepler
Mrazík i Bohouš se stále mnoho let dává (sleduji) :)))

Jandejs

Marci 1, na Mrazíka se těším, díky za info. Nicméně k otázce, televizní pořady, filmy, seriály atd se přeci logicky musí opakovat…jakpak by to asi udělali, něco natočit a pustit jednou a pak už ne? Kolik by to vidělo lidí? Ptáte se, jak je to možné? No patrně na to lidi čuměj, dle statistik, tudíž je v době vysílání velmi žádoucí reklama a pak jsou z toho koruny a o to jde především, dělaj to přece kvůli zisku. A jesti máte potřebu ptát se, jestli je vůbec potřeba vlastnit televizor, tak ho vyndejte ze zásuvky na 14 dní a poctivě nezapínejte. A uvidíte. 😁

marci1

Mrazík bude 30.12. a 1.1.2021. Hurá! 🙂