dust8

Z čeho všeho skákáte či byste vůbec dokázali „skákat“ radostí ať, už doslovně, či jen přeneseně?

Nejlepší odpověď
Drap

Neskákam z ničeho, ona artroza je svinstvo.

Další odpovědi
zjentek

Kdybych byl zdráv jako „předtím“.
Kdybych nečekaně zbohatl bez příčiny (the cause destroys the planet).

dnb

Výhra v loterii. Např. 4 miliony euro. Ovšem nevím, zdali bych skákal, spíš bych zešílel

Darcy

nechybí mi nic a já za to děkuji 🙏🏻 ALE kdyby v LOTO vyhrála maminka vysokou výhru – tonby mně potešilo. I kdybych to byla já. Vyřešilo by to problémy mojí širší rodiny a pár dalších lidí a organizací, na kterých mi záleží. A to by byl ohromný důvod k radosti.
Ale opravdu bych skákala radostí, kdybych třeba stoupla na váhu a bylo tam tak 62–65Kg 😂
Nebo kdyby jsme se zbavili v práci 3–4 tupých zlých krůt, které škodí všem, ale nikdo si na ně nemůže. Přeji jim, aby si našli takovou práci, jak krásné jsou uvnitř…
Teď mně spíš než věci, těší lidé, zážitky a práce, když se mi něco hezkého povede, dobrý projekt, taky třeba fotky a obrazy a lidé se z nich těší, tak to je pro mně krásný pocit.
Taky tu včera bylo téma kdo na co umí hrát – tak mně to nedalo a šla jsem si do garáže pro kytaru a s hrůzou zjistila, že mi to nejde – takže kdybych se do toho dostala zase, tak by mně to potešilo. A skákala jsem radostí a smíchem když na mně muž udělal obličej a facepalm – když jsem skoušela zahrát poupátko 😂😂