dust8

Vzali jste si dneska pilulky?

Já ano, aby tu nedošlo k nedorozumění. ;)

Nejlepší odpověď
marci1

Žen se zeptej preventivně až večer! 🙂

Další odpovědi
Edison

No… nevypadá to…
Já ano. 😁

agentpv

vzal, ale po obědě zas budu nejistý jestli jsem si je ráno vzal, a nebo si je mám vzít, a dilema jestli je horší na léky sem tam zapomenout, nebo si je vzít omylem 2×…

quentos

Proč? Žádné neberu.

led

Nie, žiadne neberiem, ale bola som na prechádzke mimo smog. To je zdravšie.

Drap

Samozřejmě, stejně jako každý jiný den.

Edison

Agentpv: PRÝ je lepší vynechat, než se předávkovat. Ale konzultoval bych to s dochtorama…