zjentek

Vyvinul již někdo řádnou vakcínu proti covidu?

Na netu se to informacemi o vakcíně hemží podobně stroze, jako třeba o krutých bojích Arménů s Ázerájdžbánci. Zato je internet plný informací, které NIKOMU NIJAK nepomohou, a pokud tam chceme surfoat, chtě nechtě budeme přinuceni koukat na tváře a xichty, které taktéž NIKOMU NIJAK nepomohou. Čímž neříkám, že je lidstvo již definitivně v háji. Jen říkám, že pokud se lidé uzavřou do sebe, dozví se asi toliko, jako se dozví, když se otevřou médiím.

Jak je to s tou vakcínou? (;

Ad Elkon: Vypadá to, že vláda již pomalu nakupuje tři miliony dávek vagcíny, takže si nejsem tak jistý, co se vlastně dovím… víš?
(Skutečně nemám tucha, kde to ti frajírci (nebo ten frajírek) vezmou.)

„Vláda v pondělí oznámila, že nakoupí tři miliony dávek vakcíny, což by vystačilo pro zhruba 1,5 milionu lidí. Nebojíte se ale, že narazíte na odpor občanů očkovat se? Co by se dělo potom, kdyby to lidi odmítali?“ >>> https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/vlad­ni-epidemiolog-chlibek-cr-uz-ma-pripady-opetovne-nakazy-masove-ockovani-je-nutne-40338480#utm_con­tent=ribbonnew­s&utm_term=vl%C3%A1dn­%C3%AD%20epide­miolog&utm_me­dium=hint&utm_sou­rce=search.sez­nam.cz

Odpovědi
Aura

V Rusku jí mají už chvíli, ale ono potrvá než to začnou dávat lidem. Až udělají dost testů, až o tom všechno zjistí, až vyrobí dostatečné množství, nějaké ty plány a strategie. Mezi lidi to půjde až někdy příští rok. A ze začátku ještě pár pokusů na pár lidech, pak to dají pár dalším určitým lidem, kteří se dopředu přihlásí, pak různým výš postaveným nebo lidem v určitém sektoru a až pak to dají mase lidí.
Tak jsem to alespoň slyšela.

elkon

Kdyby ji někdo opravdu vyvinul a používal, tak se to určitě dozvíš. Bude to prezentováno všude.