Aspon180

Proč nemůžu vyrůst, když mám vysokého tátu?

Je mi 17 let a mam jen 175cm. Mama 170, tata 188, takze bych mel mit v tomhle veku minimalne 180, ne? Mam vysokyho tatu, tak je to divny, ze mam jen 175, bojim se, ze nevyrostu a nebudu mit pres 180. To muze byt i nejaka nemoc, ze jsem takhle maly oproti tatovi?

Odpovědi
Kalim_YT

Dobrý den, muž roste až do dvaadvaceti let. Takže to, že měříte 175, je úplně normální, věřím, že brzy otce přerostete :)

Roman71

Hodně záleží na zděděných genetických dispozicích a ty mohou sahgat až čtyři generace zpět ve vaší rodové linii. Zkuste zapátrat po fotografiích vašich předků.