bauerlukin

Jak vypnout oznámení na návrh přátelství na Facebooku?

Dobrý den, pořád mě otravují upozornění na návrh přátelství. Jde toto upozornění vypnout? díky

Odpovědi
Hufnágl

Vejdi do nastavení Facebooku, vyhledej složku „upozornění“ (je to u zeměkoule) a vyhledej „žádosti o přátelství“ a vypni „nabízené přátelství“!

Koukáš někdy do diskuzí k otázce?

Funna

tak tohle by mě taky zajímalo…snad někdo odpoví, že to jde, protože jsem zatím nepřišla na to jak a docela mne to s_re…

Hufnágl

https://beta.ctrlv­.cz/JneA