_136

Vydá vláda nové opatření nouzového stavu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

NE

… vláda by NEMĚLA vyhlašovat nový nouzový stav, i kdyby ji o to požádali hejtmani …
… jednou byla opozice proti, tak nic …
… opozice vládě neschválila ani kompenzace … což je fuk, protože po zrušení nouzovýho stavu jdou kompenzace za kraji, státní končí …

… chci vidět ten neorganizovanej chaos od pondělí, beru si volno, a jedu na to koukat z první řady …

… a nejlepší na tej skvělej opozici, co by udělala všechno líp je to, že se ani nedokáže domluvit mezi sebou a svejm hejtmanům pěkně zavařila …

Další odpovědi
Herjulfson

NE

Nový nouzový stav by se vyhlašovat neměl, a nejde o to, že opozice byla proti. Ono by to asi nebylo úplně v souladu s právem.
Myslím, že objektivně by bylo pro kohokoli velmi obtížné udělat taková opatření, aby ho všichni plácali po ramenou jak to dobře vymyslel.
Určitě bylo uděláno hodně špatných – nelogických a třeba i zbytečných rozhodnutí, což mě osobně sice irituje, ale mám svůj rozum a tak je mi jasné, že to není zase až tak jednoduché.
Mnohem více mi vadí, že naši hlavouni kážou vodu a sami … Bohužel jsou jen našim obrazem, a proto se sami často snažíme s opatřeními nějak vy..... Taky jsem si všiml dalších věcí, které lidi nechtějí akceptovat – např. rukavice v obchodech. Když se chováme jako primitivové, tak se nedivme, že je stav jaký je a počty nakažených neklesají. Nevím jestli má opozice na tohle všechno nějaký lék, ale spíše pochybuji.
Situace tedy ukázala jen jedno. Současná politická scéna není schopna táhnout za jeden provaz ani v těchto těžkých dobách, a proto se prostě opozice rozhodla říct dost. Když se to opozice rozhodla udělat, jistě věděla co to bude znamenat a tak zcela jistě ponese svůj podíl odpovědnosti na tom co bude následovat. Tak a teď jsem zvědav jak to budou svádět jeden na druhého. Nejhorší je, že asi nikdo z vás nedokáže posoudit kdo, co mohl nebo měl, čí byla ta či ona kompetence…,. Pozor! Tady nám totiž velmi často všichni lžou a zjistit co je pravda je časově náročné a že bylo něco v televizi nebo novinách … tak tam už bylo nesmyslů, polopravd a často i lží.

zvonisek

ANO

autacek

ANO

Prvně je špatně napsat, že opozice byla proti. Vládne ten, kdo je schopen zajistit si většinu a jak se ukázalo, toho Babiš schopen nebyl. Opět podváděl, naposled Komunisty, když jim za podporu rozpočtu pro rok 2021 přislíbil snížit sekeru o 10.000.000.000,00 tak, že se poníží plánované investice nákupu nové armádní techniky v roce 2021, načež pro prohlasování uvedl, že se do armádního rozpočtu těch 10.000.000.000,00 stej­ně přesune.

Svádět dnes déle než půlroční tápání a nesystémovost opatření, jako nakonec i bídné výsledky, co tu předvádí Vůdce a spol., tedy svádět do dnes na opozici, když to i tak vypadá, že je to v „pr***i“, je poněkud laciné.

paul1

ANO

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Na podzim získá vrchního šéfa pan Bartoš anebo pan Fiala většina národa bude spokojena.