Nassin

Vy vousatí, dodržovali byste případné nařízení vlády, že pod respirátorem musí být hladce oholená tvář?

Nejlepší odpověď
autacek

To je zase přehlídka inteligentních odpovědí… Jasný dotaz a místo toho jen kecy.

Další odpovědi
Drap

Takové nařízení neni. A co by kdyby bývají zpravidla otázky dětí.

zjentek

Mám morálku, dávno toto dodržuji! Až to bude nařízeno, budu s tím mít problém!

Dochy

Tak žena by to ocenila… Nelíbí se jí, když to holení flákám…

Zacheus

Ne. Ale ani by mě nepřekvapilo, kdyby to ti mocí opilí šílenci zavedli.

quentos

Ne. To už by byl vrchol.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

autacek > tak proč neodpovídáš na jasný dotaz? Máš jenom kecy.