nyjono

Vy, kdo jste uživateli FB, vyhovuje vám nové zobrazení?

Já si na to nějak nemohu zvyknout a od září už to původní nebude fungovat.
Lze toto nové nějak upravit, aby se trochu podobalo původnímu?

Nejlepší odpověď
Nela56

Asi je to o zvyku.. Mně osobně poslední dobou nevyhovuje skoro žádná aktualizace, jak už fb, nebo i ig.. Zdá se mi to čím dál tím více nepřehledné a zrovna na fb některé věci i až moc složité..

Další odpovědi
Hufnágl

Osobně mi nevyhovuje, a pochybuji, že to půjde nastavit podle svých představ.

da ny

Moc ne. Opět si musím na něco zvykat ;/