Rokio

Vrátil Václav Klaus to pero, které ukradl?

Nebo si ho nechal?

Nejlepší odpověď
quentos

Kdybys trochu sledoval zprávy, věděl bys, že o žádnou krádež nešlo. Takže k vrácení nebyl důvod.

Další odpovědi
Pepa25

Ne.
Navíc není jednoznačné, zda je možné přesunutí pera ze stolu do kapsy V. Klause možná považovat za krádež, protože podle jedné z teorií je to vlastně „spotřební zboří“ a účastníci podpisu si je mohou vzít jako suvenýr.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Chilsk%C3%BD_in­cident_V%C3%A1cla­va_Klause

led

Nemusel ho vrátiť.
Pero, použité na takúto akciu, ostáva podpisujúcemu ako pamiatka na danú udalosť .
Jediná chyba, ktorú Václav Klaus urobil, že si toto pero po podpise automaticky nevložil do vrecka, ale hral sa na schovávačku, čím upútal pozornosť médií. (nebol to jeho zámer?)

paul1

Určitě si ho nechal – vzácná to kořist.