dust8

Vracíte někdy láhve do jiného obchodu, než jste nápoje zakoupili? Nebyl s tím někdy problém?

Nejlepší odpověď
Justin1

Ano, protože...

Lahvomat nerozlišuje, kde byla láhev zakoupena.

Další odpovědi
Kepler

Jiná odpověď

Láhve jsem vracel i v jiných obchodech. Flašku mi nevzali jen když měla jiný tvar než ty ostatní, např. od Zlatého bažanta a od Bruncvíka.

quentos

Ano, protože...

Běžně – prostě do toho obchodu nemám cestu. Problém s tím mají pouze v pivovarské prodejně, kde je to pochopitelné… v samoobsluze nebo hypermarketu ne.
Představ si třeba tohle: koupil jsem si pivo ve 400 km vzdáleném městě. Dovezl jsem si ho domů. Přece nepojedu 400 km zpátky, abych ty flašky vrátil… nebo je nebudu posílat poštou…

nyjono

Ano, protože...

Vracím někdy láhve do jiného obchodu.
Problém nebyl. Nechápu, proč by měl být.
Příbuzná seniorka někdy kupuje láhvové nápoje v místě svého bydliště. Já je u ní vemu a vrátím v obchodě v místě svého bydliště.

Arne1

Jiná odpověď

Snažím se vracet v TESCO, kam běžně chodím nakupovat. Ale některé flašky od konkurence jim to nebere, tam potom musím zkoušet jiné obchody.