Zuzka01

Voní vám benzín? :D

Mně jo :D

Odpovědi
anonym

Ne, nijak zvlášť. Preferuji jiné vůně. Ale jsou lidi, kterým voní benzín, ředidlo…
Nic moc.

mosoj

Když jsem byl jako kluk, tak mně voněly páry benzinu které jsem nasával skrz víčko nádrže u motorky. Každé víčko mělo uprostřed malinkou odvzdušňovací dírku, která byla propustná směrem z nádrže ven.
Nyní mám raději klus flákoty i když ji nenasávám skrz dírku...…………..

Butters_xD

Jo :D

klob1

Jak který. Některý býval i chutný, když byl potřeba nacucnout. Jenže pak se to změnilo a nebyl tak chutný. Dnes už to nedělám.

Rokio

Přiznám se, že mi trochu voní, ale nečichám ho, protože je to velmi nezdravé stejně jako čichat ředidlo.

Kajoch

Jako automechaniko­vi,kterým jsem se původně vyučil,rozhod­ně.Narozdíl od nafty!

kelley

Ten vysokooktanový, do závodních motorek, vlastně docela jo 😁 Obyčejný je mi fuk, spíš ne…

Ponožka99

Jsem asi divná, ale mě benzín voní hodně. Je to taková rezavá vůně. 🙂