Rokio

Víte, že dinosauři byli na naší planetě daleko déle než lidé?

Člověk (konkrétně homo sapiens sapiens) strávil na Zeměkouli pouze zlomek doby, co žili na ní dinosauři.

Znamená to, že dinosaur je úspěšnější druh než člověk?

Odpovědi
da ny

Těžko říci. Někteří vědci se domnívají, že člověk byl na Zemi souběžně s dinosaury.
Pravdu se asi sotva dozvíme ;D

quentos

„Znamená to, že dinosaur je úspěšnější druh než člověk?“ Ne. Jestli sis nevšiml, lidstvo tu stále ještě je. Úspěšnost můžeš poměřovat, teprve až lidstvo vyhyne.