Lgee

Viděli jste někdy krásnou mladou prodavačku?

Já dnes poprvé, z asi 270 mladých slečen co sem viděl v obchůdkách a obchodech, je to takové zvláštní že taková holka co může mít každého kluka se babra s takovou otrocinou. 😄

Nejlepší odpověď
elkon

Asi chodíš se zavřenýma očima.

Další odpovědi
quentos

Ano, nejednou.

aliendrone

Jistě, především když jsem byl mnohem mladší. 😉 Ale i dnes občas zahlédnu.
Zajímavá na tvém dotazu je ta „otročina“. Měl bys zkusit okopat pár řádků brambor v parném červencovém dni. Nebo vynosit pár palet cihel do 5. patra, to bys teprve viděl, CO je otročina!

BTW – v mnoha asijských kulturách patří prodavači mezi „lepšolidi“. Právě proto, že nemusí dřít na poli či v dolech apod. 😉

Rebeka S.

Nechápu, jakou spojitost má to, že „může mít každého kluka“ a „babrá se s takovou otročinou“. Ona ne každá hezká holka je zlatokopka

paul1

Najdou se pěkné holky, je to jako všude.

cappuccino

Ano, jednu znam. Mohla jit delat neco jineho a za vic penez, ale pry ji to bavi.

Rokio

Určitě jsou takové. Stoprocentně jsem viděl prodavačky, které splňují tvoje kritéria.

Rocker

Máme tady u Alberta hezké mladé prodavačky,nejspíš budou v kazdém obchodě.

Lgee

Jen když je krásná tak se pak na ni nejsem schopen dívat jinak se na lidi normálně koukam, z 270 mladých holek co sem potkal v obchodě.

Drap

Ano, mnohokrát