zvonisek

Věříte mi?

Až opadne koronavirová pandémie, tak jsem se rozhodla, že si splním sen. Budu často jezdi na castingy a jednou budu herečkou nebo spisovatelkou. Vím, že to dokážu. Když se něco moc chce, tak to musí vyjít. Třeba si tam najdu informace přítele. Jednou to štěstí musí sednout i na mne.

Odpovědi
Drap

Nezáleží ani tak na tom jak ti věříme, ale důležitější je, jak moc si věříš ty.
Přeji mnoho štěstí. Člověk si má plnit své sny.

Edison

Na štěstí kašli. Měla by sis brát jen takové cíle, které můžeš zvládnout.

Hlada

A pak, že maturita z matematiky je zbytečná.
Nevím, jak teď, ale pravděpodobnosti se učily v druháku na gymplu.
O tom, jak dopadnou ti, kteří sázejí jen na pravděpodobnost, by mohli vyprávět sázkaři a hráči všech možných her.

Kelt

Držím palce. Konečně cítím ve tvých projevech pocit síly a sebedůvěry. Tak se dej do toho