zjentek

Věděli jste, že tento svět včera (14. 7. 2020) pěkně v tichosti opustil Miloš Jakeš?

Přiznám se, že nevím, zda se jmenoval Miloš, či Milouš. Za případnou chybu se omlouvám. Nicméně včera bezpochyby opustil tělo a zřejmě i tento svět, i když druhé zmiňované není jisté, to v podobných případech nikdy nevíme zcela jistě. Dokonce i v civilizovaném světě začíná převažovat názor, že tento svět ještě neopustil onen, o němž se i po jeho skonu veřejně hovoří. A to i přesto, že zcela prokazatelně již opustil své tělo. No, logiku to má. Co vy na to?

Odpovědi
Malvína

Ano, věděla jsem to už od včerejška. Ať byl jaký byl a nebo nebyl, neodpustím si jediné – věk úctyhodný.

Kepler

Nějak mi to uniklo. Plakat kvůli tomu nebudu. Každý tam jednou musíme.

anonym

Ano,včera jsem se to dočetl.Po duševní stránce na tom byl vzhledem k jeho věku dobře.Stál si za svým pohledem na svět až do konce oproti jiným převlýkačům kabátů,kteří nalezli do Charty s gloriolou demokratů.Jen pár slušných lidí v Chartě bylo,kteří nebyli komunisti a neměli škraloup z padesátých let.

Franta_Intoš

věděl jsem to, sice vůbec nevím kdo to je, ale zemře každý, tak mi to je vcelku jedno :)

dubraro

Dozvěděl jsem se to dnes ráno. Úctyhodný věk…

jsemjá

Dnes jsem to slyšel na nově.

Zvědavý

On zemřel už 10.7. včera byl v utajení, bez ohlášení a bez pozornosti pohřben. Přesně tak, jako kdysi političní vězni, jen ne do pytle a neoznačeného hrobu, jak by si zasloužil…

zjentek

Vojta24: Včera ses obul do mě a dnes do Jakeše? WTF? TVL, ty na jeho místě by ses jistě nechoval jinak. A proč si to myslím? No protože se zde chováš jako hulvát, při neshodě, po vyjádření nesouhlasného stanoviska u tvých příspěvků a následné OKAMŽITÉ konfrontaci uživa tele tebou v podobě prudkých, útočných reakcí se stáváš doslova nebezpečným virtuálnímu okolí, nebereš žádné servítky ani ohledy a jednoduše seš typ nebezpečného bojovného plemene, na který ve skutečném světě (chuj tam virtual) neexistuje jiná metoda obrany, než okamžitě vystřelit otevřenou dlaní pravačky e skutečnými mozolemi a jaké byly kecy… Vedle tvé osoby je Milouš Jakeš, jak si jej pamatuji já, jen jakási „neškodná vyplašenka“. Jo a frajere, v každý domácnosti je dneska špígl, takže asi tolik, než začneš soudit. Jako bez p.če, jeden by měl po čtení tvých příspěvků fakt strach… gdyby měl problém s pytlem a teď nemyslím zimu nebo koupel v řece. Ale budiž, slovo je taky mocné a lecos s ním člověk zmůže. Klidně pokračuj, jestli tě to baví, bo jak vidíš, já tě žeru.

Vojta24

Co se tak divíš, nemám holt rád prevíty v různých baleních, ty ses tu včera prezentoval jako násilník bezohledný k ženám v manželství, kdy bys legalizoval v rámci manželství de fakto otroctví a dnes tu mluvíš zase o jiném gaunerovi ? Nemůžu za to já, tyhle témata volíš otázkami sám – ptej se sebe co tě k takovém výběru témat vlastně táhne.

zjentek

Yeah, jasně… lisntumí chvilec – tam jsem se díval, že tě bodoval petr44, tak udělej ještě béďu64, stáňu84 a imbecila104. Možná pak i Milouše přežiješ, kdo ví…

zjentek

Malvína: A po celou dobu mu to myslelo, to je taky důležité. Myslím si, že při způsobu svého života se příliš nestresoval bojem o přežití, jistotami, potažmo neplýtval životní energií, silou… a tato životní „šťáva“ je nám dána jen v určitém množství a bez ní zahyneme, proto je třeba s ní šetřit. Když dojde, už ji nemáme. Tak to vidím já.