paul1

👍👍 👍👍 👍👍

Další odpovědi
led

Klasicky neoverená mediálna informácia. Prirodzene, že správička na „5 minút“ dvihla náklad.
Ozaj, viete, že Putin ako dieťa liezol na stromy?

Disraeli

*Putin a Zelenskyj spolu mají dceru. Tak je to. ;)

khang.kadin

Genofond počatého dítěte bude nepoochybně méně defektní než u britské královské rodiny

_Bůh_

Led: „informácia“, která je všude

led

Použili ste klasický mediálny trik, zavádzanie čiastkovou informáciou.
Aká je prvá myšlienka pri čítaní vášho titulu? Okamžíte sa pred vami zjaví tvár vinníka „UkrajinaBoss“ a pritom skutočnosť je iná. Na Pulitzerovú cenu to nie je.

led

A v čom je problém, správy sa šíria bez ohľadu na pravdu.