zahar.edyn

Věděli jste, že podle aktuálních statistik každý třetí člověk v Česku v průběhu života onemocní rakovinou?

Zajímavostí je, že jen za posledních 10 let (2012–2022) se zvýšil výskyt zhoubných nádorů o 18 procent. Zatímco u mužů je patrný lehký pokles, u žen dochází k výraznému nárůstu.

Odpovědi
zjentek

Je to jasné každý třetí člověk v Česku v průběhu života nenašel jeho smysl, nenašel smysl žít. 🤷‍♂️

(Slova Duška na přiloženém obrázku jsou docela moudrá.)

Drap

Nevěděl a ani o tom nepřemýšlím. Je zbytečné zabývat se něčím, co nemohu nijak ovlivnit.

Ametyst

To jsem nevěděla. Ale je to docela pochopitelné, viz citát. Navíc se stále oficiálně předstírá, že jíme stejně zdravě jako před 100 lety. Směšné. Zapomeňte. Potravinářský průmysl se přeměnil v chemický, a když oprášíte znalosti chemie, a začnete číst složení na obalech, vlasy vám budou vstávat hrůzou. Další lumpárna je ta, že i když se stane, že je nějaká chemikálie zakázána pro potravinářství, vsaďte se, že je povolena pro doplňky stravy a ve farmaceutickém průmyslu. Aby ty léky zase tak moc nepomáhaly, nacpou se tam azobarviva, titanová běloba, mikroplasty, cokoliv.