Nassin

Věděli jste, že když zapálíte svíčku a třikrát nad ni zašeptáte jméno osoby, kterou milujete, budete vypadat jako blb?

Nejlepší odpověď
Ametyst

🙂 Ještě že u toho nemusím popíjet odvar z babského ucha. 🙂 Jsou i horší způsoby, jak ze sebe udělat blba. 🙂

Další odpovědi
annas

Zajímalo by mě, kde jste tuto informaci vzal. Jinak to může být, že jedna baba povídala.

Sám o sobě si dotyčný určitě nebude myslet, že je blb, když je sám. Pokud je někdo nablízku , slyší jeho slova, nezáleží dotyčnému na tom, co si kdo o něm myslí. To vypovídá o tom druhém, který někomu podsouvá své myšlenky.

Může jít i o „magický rituál“, , opět si těžko bude dotyčný myslet, že je blb. Co jiný člověk dělá a neporušuje morálku či jiná pravidla, je to jeho věc.

Jak vypadá blb?

aliendrone

Pche, k tomu občas ani nepotřebuji dělat nějaké kejkle. A NEJSEM V TOM SÁM. ;) :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Anonys

A není lepší trhat okvětní lístky ze sedmikrásky? :D To možná vyjde lépe ne?

L.G.

Tak pokud je to neveřejně a nejedná se o každovečerní rituál, který není svíčkou ani všemi entitami kolem vyslyšen, tak holt to prostě nefunguje a pak je člověk za blba, tím však není, když by procedura naopak nesla kýžené ovoce, i samy svíčky by překotně trhaly rekordy v prodejích.🙂