kamil95

Věděli jste, že v Rusku je 12. 8. Den letectva?

Den letectva se neobešel bez vzdušného vítězství. U Slavjanska byl sestřelen ukrajinský útočný letoun Su-25.

Odpovědi
aliendrone

Hmm, a CO JAKO? Bez ohledu na to, které ze stran fandíš stále platí, že moderní válka je jen hnusné a srabácké vraždění (zpravidla NEVINNÝCH) v průmyslovém měřítku. To i chlapi kteří se o sobotní zábavě v hospodě ožerou a pak poperou mají MNOHEM vyšší morální kredit.

Fakt, že „jinak to v dnešních válkách nejde“ je nutno akceptovat, NIKOLIV VŠAK OSLAVOVAT. Můj názor.

paul1

No to je opravdu důvod na oslavu. Kolik na to padlo ruských letadel?