Meggie2

Ve 24 letech nemám pravidelnou menstruaci, je jiné řešení, jak si ji srovnat, než pomocí antikoncepce?

Odpovědi
elkon

To ti nejlépe odpoví gynekolog, ne nějaká amatérská poradna na cokoli.

Klobouk

Otěhotnět

Ametyst

Pomocí vhodných potravinových doplňků je to rozhodně šetrnější.

Dochy

Pokud vím, existují nějaké bylinné přípravky. Ale jak je to s účinností to To neřeknu. Určitě by bylo fajn pokusit se zjistit příčinu, ale mám pocit, že většina gynekologů to bere jako nevýznamný problém a zkrátka nasadí hormony. Některé ženy pak mají potíže celý život, protože ty hormony pomohou jen dočasně.