Vánoční film,který..

ve vás zanechal ten dojem,při jehož shlédnutí si vybavíte onen krásný čas vánoc a který by jste doporučili ostatním?U mě vede Lady a tramp-kreslená pohádka.

Nejlepší odpověď
bobánek

Mrazík a tři oříšky pro Popelku.

Další odpovědi
Elk

Jednoznačně M R A Z Í K! To se můžu koukat každý rok, Nastěnko…!

panenka

Mrazík

iceT

Jestli je snimek Jak přicházejí sny vanocnim filmem,netuším,ale rozhodně doporucim.

Mili @

a já jsem viděla kdysi na Markíze film Dieťa menom Ježiš a ač nejsem pobožná, moc se mi líbil…
a klidně bych se na něj koukla zas…

Neonka

Jak vytrhnout velrybě stoličku – s Tomášem Holým – krásný rodinný příběh na pozadí zasněžených hor …