_136

V jakém oboru byste doporučovali zkusit podnikat v době pandemické krize?

Marně lámu si hlavu v jakým oboru nebo činnosti by bylo dobrý podnikat,hlavně abych nezbankrotoval během jednoho dvou měsícu díky pandemické krizi. děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Roušky respirátory, nebo přímo úspěšnou vakcínu.

Další odpovědi
ivzez

Vzhledem k tomu, že nevíte (nemáte představu), v jakém oboru podnikat (bez ohledu na pandemii), a k tomu,
že Vaši (snad si to pamatuji dobře) rodiče nesouhlasí s Vaším podnikáním, bych poradila s podnikáním nezačínat.

Speed77

Je TO vccelku JEDNO, když NEBUDEŠ dělat NĚJAKÓ pohostinskó a ubytovaců SLUŠBU. I KDYŽ vařit, PÍCT a PODOBNE móžeš, JEN byz TO musel ROSVÁŽET.
Vyráběj REZPIRÁTORI, dezinfekci, CHLAST (tady JE poptávka VŽĎY jistá, V krizích DOKONCE i VĚTŠÍ). Ale NA chlast POTŘEBUJEŠ koncesi A pár MESÍCÚ může ŤRVAT, než ZÝSKÁŠ povolení (MOŽNO i U té DEZIFEKCE).
Podnikat MŮŠEŠ v ČEM chceš. POKUD se NEMŮŽEŠ rozhodnout UŽ v TOMHLE, tak TO podnikání ASI nebude STÁT moc ZA to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.