anonym :D

Jak to, že trpím úzkostmi, i když užívám antidepresiva?

Je možné, aby se mi někdy vyskytovaly úzkosti i když užívám antidepresiva (Asemtta 50)? Beru je 4 měsíce a jsou období, kdy třeba měsíc nic, a pak na pár dní zhoršení.

Odpovědi
autacek

Požádej svého psychiatra o změnu medikace, asi si již tělo zvyklo.

L.G.

Třeba Vám to fakt nesedí, buďto něco k aktuální léčbě, jako že navrch nebo změna medikace, každopádně výskyt úzkosti je normální, ono nelze přidusit vše, pokud to netrvá dlouze, resp.důvody k úzkosti se nestupňují, tak zkuste zabojovat trochu sám, samozřejmě ne do posledního dechu. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.