Millisek

Užíváte probiotika pravidelně nebo jenom s antibiotiky ?

Odpovědi
Ametyst

Probiotika jsou dobrý marketingový tah. Jednodušší je jíst pokud možno zdravě, a vařit ze surovin. S antibiotiky stačí brát B-komplex.

MončaSvobod

Ahoj, co se týká probiotik, tak ty já užívám pravidelně, nejen při užívání antibiotik. Pomáhá mi to udržovat zdravou střevní mikroflóru, zlepšuje trávení a celkově podporuje imunitu. Když beru antibiotika, probiotika mi také pomáhají zmírnit jejich negativní dopady na trávicí systém.
Pokud ještě nemáš zkušenost s pravidelným užíváním probiotik, určitě to stojí za vyzkoušení. Je dobré vybrat kvalitní probiotika s dostatečným množstvím aktivních kultur. Skvělou volbou může být podívat se na nabídku na h2europe.company, kde najdeš široký výběr probiotických produktů, které ti mohou pomoci najít ta správná pro tebe. Já osobně užívám H2Probio 50% :)

Michálek1245

Já si teda nemyslím, že by probiotika byla nějaký promyšlený marketingový tah nebo něco takového, jak tu někdo tvrdí. Já pravidelně jím probiotika od https://www.celtic-probiotika.cz/ a ani si nepamatuji, kdy jsem byl naposledy nemocný. A hlavně mi to skvěle srovnalo pálení žáhy, které v mém případě bylo fakt nesnesitelné. Takže asi tak. 😉