Jan Urbi

Už z vás někdo skákal přes vysoký jalovec?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Popravdě asi ani přes nízký. Ovšem NAVYŘVÁVAL (objektivní název pro můj zpěv) jsem se o tom DOST. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

I když jich ve Valašském Království dost, tak jsem ještě neskákal. Ale jednou jsem letěl. Páni, to byl ale držkopád!

Drap

Ano, byl vysoký asi 5 m. Musím se ale přiznat, že když jsem přes něj skákal, byl čerstvě pokácený. Je to sice divné, ale byl to poslední volně rostoucí alovec v okolí, a myslím, že je zákonem chráněný. Vzal jsem si z něho kus dřeva.

dudu

Za mého mládí se u nás namísto pomlázky používala větvička jalovce. Tehdy byly v módě minisukně, takže pokud se podařilo větévku zastrčit děvčici zezadu mezi holá stehna, poskočila každá. Některé též zajódlovaly.

EKSOT123

Přes jalovice. Mělo by to být podobné, jen jalovec je samec, jestli se nepletu, a samci bývají o něco větší, tudíž skok náročnější.