Hufnágl

Už víte, že Internet Explorer jde do kopru jako tento web?

=====
Byl to nejoblíbenější webový prohlížeč, nyní se chystá jeho konec – jako tyto stránky.

Nejlepší odpověď
quentos

Dobré ráno.
IE jde do kopru už od dob svého uvedení na trh.

Další odpovědi
cochee

Nechápu to přirovnání. To jakože Microsoft končí podporu tohoto webu, nebo jak je to myšleno?

aliendrone

To se snad ví již od roku 2015, kdy Mrkvosoft přišel s Edge browserem, ne? ;) :D

Je fakt, že mi přijde v poslední době úroveň zdejších otázek rapidně nižší, ale očekávám zlepšení, až harantům skončí prázdniny. (povinnosti, úkoly apod.) ;) Co se týká změn samotnéhzo webu, tak je vítám už jen proto, že „se něco děje“, což je POKROK oproti minulosti, kdy nějaká správa dle mě neexistovala. Například nahlášené příspěvky byly automaticky navždy vyřazeny (nikdo se nenamáhal s jejich kontrolou, natož s vrácením). Tudíž změny layoutu mne netíží, hlavně aby web správně FUNGOVAL, na vzhledu mi nezáleží. :)

Pozastavuji se ale nad tvým smělým tvrzením, že MS Internet Exploder byl „nejoblíbenější“. Kdybys napsal, že byl nejrozšířenější, nic bych nenamítal. (Jasně že byl, protože byl přítomen v dominantním OS hned po jeho instalaci, tak PROTO.) Ovšem byla to jen z nouze cnost. Oblíbený nebyl! Ti, kdo si na to troufli, tak nainstalovali Netscape Navigator, později Firefox, Operu či ještě později Chrome a těm ostatním méně znalým/odvážným (co kdyby se to nějak podělalo, jak to opravím?) uživatelům nezbylo než nadávat a zůstat u předinstalované „jistoty“. A to nemluvím o webdesignérech, DO JEDNOHO ti pamětníci potvrdí, jak tu hromadu shitu jménem Internet Explorer NENÁVIDĚLI! (Protože se nedržel W3C standardů a napsat web tak, aby se korektně zobrazil ve všech ostatních prohlížečích byla „brnkačka“, napsat ho ale tak, aby to správně zobrazil navíc samotný IE byl neskutečný opruz! A to se MUSELO, právě proto, že byl mezi BFU tak rozšířený, no.) :(

Takže za mě PRDLAJS „nejoblíbenější“, tož asi tak! ;) :D :D

elkon

Nikdo tě tu nedrží.

Justin1

Exploder už dávno nepoužívám, pro mě skončil už dávno.

wiglaf

Zřejmě Chrome vystrnadil Explorer a Firefox a Operu a nový Edge se snaží vystrnadit Safari a Chrome. 🙂