dust8

Už někoho na světě nakazil koronavir i potřetí?

Odpovědi
Edison

Není ani jasné, jestli se někdo nakazil podrhé. Zatím to spíš vypadá na reaktivaci původní nákazy.

nikolajahudk

Muze se nakazit po druhé ale až po dvou rokach ma nedriv imunitu

Edison

nikolajahud: Nesmysl. 1. Imunita spolehlivě neprokázána. Prokázaná je imunitní reakce organismu – produkce specifivkých protilátek. Ovšem připady opakovaného vylučování aktivních virů spolehlivosti nepřidává. Sice se zdá, že jde spše o reaktivaci původní chodoby, než opětovné nakažení, ale na tom se pracuje. 2. O nějakých dvou leech se dá leda spekulovat, bo první případy se objevily kdy…????