bolak

Už máte někdo doma ZEMBAG?

🙂 Znáte to? > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=70lxSDTzvxA

https://www.hit­hit.com/cs/pro­ject/4252/zem­bag-bojuje-proti-vyhazovani-brambor/faq

Jsem si říkal, to se někdo pěkně napakuje, to bude stát tak dvě stovky za kus, kliknu na to a cena 500 Kč 🙂
A na 4,5 kila, to je tak 12 brambor nebo kolik, né? 🙂 to sní rodina za 1 den, hlavně že je to nutný doma mít, protože by jinak brambory mohly začít klíčit..
A na konci článku ještě čtu, že je potřeba nějakej ten pytlík uvnitř každý 3 měsíce vyměnit, takže zřejmě u nich dokoupit novej, teda to i ty zájezdy pro důchodce, kde si museli koupit předražený nádobí, mě teď připadaj docela fér 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

Nemám a vůbec mě to nepřekvapuje, takových předražených „úžasností“ se prodává… třeba i věci za tisíce, které vám zajistí „spojení se zemí“… :{D>
Už i ten název tomu napovídá – přesmyčkou dostaneme maďarskej vulgarizmus bazmeg…

Další odpovědi
Drap

Nemám, nepotřebuji. Pokud si ho vyrobíš doma, vyjde to na pár korun.

Klaproth

Mám ideální sklep, takové vymyšlenosti nepotřebuju.

mzm

Nějak si nepamatuju, že bych v poslední době (rok, dva) vyhazoval bramor.

nyjono

Zembag se vyrábí v chráněné dílně, tak jim něco dopřej.
Je z více materiálů a 2vrstvý ( podšívka a vrchní mater.)
Uvnitř je sáček se silicemi kmínu.
A … 4,5 kg brambor na 1 den? To jste asi hodně velká rodina.

http://zembag.cz/

ivzez

Nemám ani mít nehodlám.

Dochy

4,5kg na jednu rodinu – to máš rodinu docela velkou ne? Pamatuju jak jsem kupoval 2kg pytlíky. Polovičku z toho jsem vyházel (ne že bych je blbě skladoval, už jsem takový koupil – albert,lidl, tesco kvalita vsechno jeden šmejd) a pořád to bylo víc než dost pro 2 dospělé a 2 děti.
Ted jsem u zelináře na podzim nakoupil 60 kilo v pytlích – to jsem trochu podcenil – no a teď dobíráme poslední pytel a brambory jsou relativně OK.

Ten nápad by nemusel bejt špatnej pro lidi co slušnej sklep nemaj, ale 4,5kg je fakt málo… a ještě 60 kč každý 3 měsíce za kmín ☹ Kdyby byl pytel na 20–30kg mohlo by to být zajímavé (pokud by to opravdu fungovalo)

bolak

Já nevim, já v tom vidím podvod. Jako když vidím na slevomatu 60% slevu na nějakou věc, je pod tím škrtlá 999Kč a nyní už jen za 399Kč, a kouknu na Aliexpress a tam je to za 3 dolary s dopravou zdarma. Todle mi přijde dost podobný. Věc která je k ničemu s tím že je to za exkluzivní cenu a zaštítěj se postiženejma lidma.

bolak

Drap: ale proč by sis to vyráběl doma, když si to můžeš za 5 stovek koupit..to nedává smysl co píšeš 🙂

Drap

Mě to smysl dává. Proč bych pořizoval něco za 5 stovek, když to můžu pořídit do stovky.

mzm

…sranda, humor, hlína, nadsázka, ironie…