Kepler

Je známo, globální oteplování nejrychleji postupuje v arktických a subarktických oblastech. Nejvíc mě děsí, co se stane. až začne masivně tát permafrost. Je v něm vázáno obrovské množství metanu, snad nejhoršího skleníkového plynu. Ten způsobí další oteplení a tak pořád dokola. Už teď se na Sibiři tvoří obrovské kruhové propadliny – skutečné brány do pekel.

Další odpovědi
aliendrone

No, nejsem odborník glaciolog, takže se omezím jen na to, že na všelijaké „informace“ (jejich hodnotu) bych byl DNES VELICE opatrný. Ono se toho nakecá, zvláště když je téměř jisté, že asi těžko někdo z nás to půjde prověřit. :(

Tudíž si dovolím konstatovat, že před JEDNÍM tisícem let bylo v Grónsku tak příjemně (mnohem lépe, než dnes!), že ho dočasně osídlili Vikingové. Herdek, to by mě zajímalo, JAK tenkrát bez průmyslu a vůbec kdečeho to Grónsko „globálně oteplili“? ;) :D :D

klob1

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-pravdive-tvrzeni-v-klause-ze-lidska-cinnost-neprispiva-ke-klimatickym-zmenam

Kdo to tam zase zvrtal??? Myslím vrtačkou…

Za to teplo mohou lidé, co jich přibývá, více tepla od lidí, větší teplo a tím, ledy tají. neví, co roupama lidé mají dělat, tak se oteplují navzájem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.