jirka F

Už jste letos byli na koupališti?

Já zatím ne. Stejně se tam asi vyžaduje PCR test nebo antigenní test anebo ambulantní zprávy o očkování.

Nejlepší odpověď
Drap

Nechodím na žádné koupaliště už léta. Koupu se pouze v přírodních vodách.

Další odpovědi
Rokio

Já ano. Byla potřeba pouze ambulantní zpráva o očkování a žádný test jsem předtím nemusel absolvovat.

Pepa25

Ano, v červenci. Předložil jsem negativní PCR test, který jsem měl z předchozích dnů pro jiný účel.

Dochy

V aquaparku na covidovou vstupenku. Samozřejmě na spoustě míst můžeš k rybníku, pískovně apod.

quentos

Ne, chodil jsem tam stejně vždycky zřídka.

Smack

U moře v Chorvatsku, tam sem se neprokazoval ničím na papíře.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.