Reganois

Uvažovali jste už někdy, že opustíte tento web, respektive poradnu?

Co vás k tomu zvažování vedlo / jste zde spokojení?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Malvína

jiná odpověď

Přijdu, vidím tu špinavou hru s palci a nadržováním, a zase odcházím. Pak se mi po některých zasteskne, a vrátím se na chvíli zpět. A pořád dokola…

Další odpovědi
Nassin

jiná odpověď

Dobrovolně ne!

Ametyst

ano

Ano, a také jsem to už udělala. Jak dlouho by vás bavilo být buzerovaní, že si odpověď na otázku přece můžete vygooglit? / Našla jsem tu přátele s podobnými názory a osudy.

df

jiná odpověď

mám období, kdy toto diskusní fórum či zpovědnici (doplň si sám) navštěvuji skoro denně a pak období, kdy sem nechodím vůbec.

elkon

ne

„Peníze to nežere“.

Herjulfson

ano

V minulosti jsem to tady na necelý rok opustil. Někdy chodím častěji a někdy zase méně. Dříve jsem přispíval na stránkách pomocvpravu, které bohužel pohltila nějaká azbuka. Tady se to nedá srovnat … bohužel za moc to tady nestojí. Vadí mi, že občas zmizí nějaký můj příspěvek i s naprosto nevinnou otázkou a tomu prostě nerozumím. Co se palců týká, tak ty jsou mi naprosto lhostejné. Z mého pohledu pokud odpovím na nějakou kravinu má to většinou mnohem lepší odezvu než kvalitní odpověď z oblasti práva.

Mirek Darvas

ne

aliendrone

jiná odpověď

Eh, počkám, až mě zbanánují a pak se regnu někde jinde. Ale jinak ano, už jsem o tom uvažoval, že je to ztráta času (na druhou stranu zdejší aktivitou vyplňuji „hluché chvilky“, abych nevyšel z tempa a bavím se). :)

Venkoncem nemohu s čistým svědomím zanechat zdejší uživatele ve spárech Její Excelence led, sňatkového untertwassermanna zjentka, kuchyňsko-lučebního erotochlíváka Keplera či gangstera Dochyho a spol. ;) :D

paul1

ne

Baví mně to.

Lgee

ano

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.