hapiky

Ustojí ruská armáda na Ukrajině novou smrtící hrozbu?

Na Ukrajinu míří 100 amerických kamikaze dronů.
Podle některých vojenských analytiků se kamikaze drony na moderním bojišti stanou příslovečným ,,game-changerem", který mohou poměrně velmi rychle otočit průběh konfliktu či války ve prospěch operátora těchto vzdušných prostředků.

Nejlepší odpověď
mosoj

Kvak, kvak. USA posílají starší drony vážící 3 kg které tanku určitě neublíží. Navíc jaký je rozdíl v tom, jestli dron vystřelí nebo do terče narazí. Trapnějšího člověka neznám. Navíc svými výjevy válku vítáš!! Fuj!!

Další odpovědi
dubraro

100 dronů je jako plivnutí do moře.

led

Aj keď sa to mnohým nepáči, ale tento ruskoamerický konflikt na ukrajinskej šachovnici už teraz prevažuje vo víťazstvo ruskej strany. Stačí, ak otvoríte svoju myseľ, nebudete pozerať len z jednej strany cez jednostranne schválené média a pozriete nielen na „hraciu plochu“. Skúste odstúpiť trochu ďalej a uvidíte nitky, ktorými figúrkami pri šachovnici poťahujú neviditeľní hráči.

Pepa25

Toto jsou podružné zprávy. Klíčové je, jestli se podaří obklíčení severodonětské kapsy nebo ne. Pokud ano, tak by to byl velký úspěch Rusů, ovládli by celou Luhanskou oblast a mohli by se zachováním tváře přerušit speciální oparaci, s tím, že „dosáhli cíle“. Před pád dny to reálně hrozilo (proto jsem nebral argumenty, že třeba přechod řeky Severní Doněc je nesmysl). Aktuálně ISW píše, že Rusové zřejmě vzali úsilí o velký obchvat , nicméně se dál pokouší se o vytvoření dílčích obklíčení … prokazatelně padl Svitlodarsk, to potvrdili i Ukrajinci, takže situace není pro Ukraince dobrá

Zdroj: https://www.un­derstandingwar­.org/backgrou­nder/russian-offensive-campaign-assessment-may-24

Kazatel

Kušuj! Moudřejší dotazy v té své palici nemáš?

kekoa.yancy

Duch Kyjeva, turecké drony, mariňáci z Mariupolu, kteří se nikdy nevzdají … co tam máš dál za pohádky?

hapiky

mosoj: Nevíš, o čem mluvíš.

mosoj

Jak myslíš. Nicméně nálepku válečného štváče s tebe nikdo nesundá. Fuj.

hapiky

mosoj: Od kdy proruští štváči a komunističtí zrádci udělují nějaké známky?

hapiky

Kazatel: Ani nemůžu mít, protože za prvé: nejsem ani samozvaný kazatel a za druhé mě stejně zanedlouho nějaké napudrované jelito skryje.(ze škodolibosti a pro milovanou putinochválu).