jirka F

Usnuli jste někdy u doktora nebo někde jinde mimo domov?

Mně se to stalo před nedávnem a to jen proto že jsem čekal něž příjdu na řadu tak jsem naneštěstí usnul sestra se mně pak ptala jestli jsem v pořádku.

Nejlepší odpověď
quentos

Opět blbě formulovaná otázka. Ano, překvapivě usínám mimo domov vždy tehdy, když nocuju mimo domov.

Další odpovědi
Drap

Ano, u doktora v nemocnici na lůžkovém oddělení už mnohokrát. Stejně tak mnohokrát jsem spal ně+kde jinde než doma a nebylo to u doktora. Nedělá mi problém usnout v cizím prostředí.

nyjono

Mimo domov usínám vždy, když někde nocuji.
A při čekání, třeba u doktora, tak trochu napůl, Když nejsem aktrivní, chce se mi spát 🙂.

Emefej

Ano, mimo domov běžně usínám na každé dovolené.

paul1

V dopravních prostředcích usínám běžně, zvlášť při delších cestách a když je okolo fádní krajina. Jednou, a to je už pořádně dávno, ještě před vojnou, jsem jel z noční, stál jsem na zadní plošině tramvaje a četl čerstvé noviny (asi ruďas). Nějak jsem na chvíli usnul vestoje, řidič prudce zabrzdil a já jsem se složil na plošinu jako šraňky, spadnul jsem na pokrčené ruce, v rukách ty noviny, no určitě to byl komický pohled. Okamžitě jsem se probudil, rychle vstal a tvářil se, jako by nic.

Hufnágl

Po narkóze vždy a jinak v čekárně nikoliv. Co je zajímavé, u mne, že neusnu v dopravních prostředcích.

Dochy

u doktora snad ne (s vyjimou případu kdy jsem dostal oblbovák, nebo když jsem se skoro složil u zubařky) Ve vlaku na delších trasách běžně… Ale jednou jsem byl utahanej a usnul v místní lokálce kde jsem měl jet asi 15 minut… Z konečné jsem pak jel na vyhlídkovou cestu kolem Prahy.

Kepler

Usnu vždy jen tehdy, když je čas na spaní. Dokonce i tehdy, když mám draka jak vidle.

Schluker

Povedlo se mi usnout zubarovi v kresle. Cistil mi kanalky – pusu jsem mel celou umrtvenou a nic jsem necitil, akusticky to taky nebylo rusive. Byl jsem unaveny po dni v praci a bylo to v pul 6 odpoledne. Ale to je asi jediny pripad, kdy u me k necemu takovemu doslo.

dubraro

Zcela běžně. Mikrospánek v čekárně, v hospodě, někdy i v práci. Nepříjemné je usnout při řízení.

zjentek

No a já nejsem ženáč, čili usnu všude, kde se cítím příjemně, v bezpečí a kde je přítulno.