jirka F

Usínáte občas nebo často v křesle?

Relaxujete v křesle, podíváte se, kolik je hodin, a pak usnete? Nebo jak to máte? Já usnu, až když se podívám na hodiny.

Nejlepší odpověď
paul1

Mám takové křeslo s opěrkou před televizí, tam se prima dříme. Vysedávám tam, když se najím – po obědě i po večeři. Kdybych si hned lehnul, měl bych problémy se žaludkem. Takže do postele chodím až v pozdních hodinách.

Další odpovědi
Kepler

V křesle nikdy. Do postele spadnu, až když mi padají rolety (víčka). Kolik je hodin, nemá pro mně jako důchodce význam.

ivzez

No jéjejj!
Ale na hodiny se nedívám.

Hufnágl

V křesle neusnu, to bych si zlámal vaz, ale když jsem měl ušák, to ti bylo pochrupování.

Drap

V křesle nespím

aliendrone

Občas, záleží na tom křesle. Častěji v autosedačce, to už je u mne normálka, že na odpočívadle hodím půl hoďky až hoďku šlofíčka a jsem ůjako nový". ;) :D

Já dokázal usnout i VE STOJE, s prdělí opřenou o klandr. Na vojně, pazoury jsem zaklesl o esáčko (zavěšené přes krk), sklopil hlavu a probudil mne až řev deveťáka provádějícího kontrolu stráže. WOW, to byl hukot, pamatuji dodnes! ;) :)

quentos

Ne.

„Nebo jak to máte já usnu…“ Nerozumím řeči tvého kmene. Co je to „máte já“?

nyjono

Ano.
Ale nechtělo se mi luštit, tak až po opravě vím, na co se to vlastně ptáš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.