zjentek

Unavuje těhotnou ženu soulož?

Unavuje těhulku soulož?

Je zde nějaká? Má zkušenost? Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Copak těhule, tam bych to omluvil. Ale iritující jsou ty negravidní, pokud prohodí „Už ZASE?!“ 😮
A to nemyslím tím „obdivným způsobem“ (který zahřeje chlapa u srdce), ale tím „otráveným, zpruzelým“ (jistě coby sňatkový unterwassermann znáš). 😉

TWL – KDE se v tobě tyhle otázky líhnou? Podívat se na to z tohoto úhlu pohledu, to by mne vážně nenapadlo. 😁

Další odpovědi
elkon

Další dotaz, který ukazuje co jsi za pako.

da ny

To bude mít každá jinak.
Poslední 2– měsíce, to s tím „melounkem“, není vždycky „sranda“.

Ono by bylo „ideální“, během těhotenství, se vzdát nějaké kopulace.
Ta, která má rizikové těhotenství, vymodlené, nebo se konečně dočkala,
může prožívat „hrůzu a obavy“, aby o miminko nepřišla.
Jiná s tím těsně před porodem „problém“ nemá.

Hlavně, jestlipak jsi zhlédl video, jak je mimčo ve stresu
a marně se brání/odporuje tomu cizímu vetřelci (úd, otřesy), který ho obtěžuje a ohrožuje.

JK2021

To je zas otázka… přivažte si na břicho větší meloun a můžete to vyzkoušet.

quentos

Četl jsem kdysi v nějaké „chytré knížce“ opak toho, co tvrdí da ny – a sice, že pro ženu je soulož v těhotenství „obzvláště příjemná“. A včil mudruj.

Disraeli

Jak píše quentos, je v tom jistá pravda. Ono taky záleží i na fázi těhotenství a aktuálním rozpoložení; ale těhotné ženy jsou poměrně často… prostě nadržené. Obzvlášť když s nimi lomcují hormony (podobně jako v pubertě). Ale pokud zrovna nemá tyto své potřeby, tak je buď hladová, naštvaná nebo třeba smutná/sentimen­tální (rozuměj často bezdůvodně). Na druhou stranu ale taky toto hormonové kolísání může způsobit, že se její libido sníží na úplné minimum.
Ono to prostě JE složité, protože za A) ženské jsou složité, za B) těhotné ženy jsou ještě složitější a nemůžeš si být ničím jiným. :D Čili může z ní zrovna být neovladatelná dračice, ale taky i líná a (momentální) asexuální veš, která se naježí při sebemenším fyzickém kontaktu.

da ny

quentos,
oo to bude jako s „koprovkou“, někomu chutná, jiný ji prostě sní a další by ji nevzal do úst 😉
Za předpokladu, že otěhotnění a těhotenství zdárně probíhá, je to Ok (říkají děvčata).
Ovšem dnes má mnohá žena problém s otěhotněním, nebo plod udržet. Plus umělá
oplodnění, darovaná vajíčka.
Mnohá proleží část těhotenství, s nohama nahoře , tedy podloženými žehlicím prknem.
Mnohým soulož (kopulaci), zakazuje/nedo­poručuje gynekolog. taková je pak spíše ve stresu,
když má “choutky“, nebo chce vyhovět partnerovi.
Jiným odpadá stres z otěhotnění (už se stalo), tak si to mohou vychutnat (ty které
nemají, nemohou mít, žádnou formu antikoncepce.
Rozhodující je tedy nejspíš zdravotní stav a psychická pohoda.