SoukupovaJ

Unavené a suché oči

Zdravím všechny, máte prosím někdo zkušenost, co dělat s unavenýma suchýma a podrážděnýma očima?

Odpovědi
Ametyst

Koupila jsem si oční kapky, které obsahují světlík lékařský, OCUflash. Aspoň lékárník to tvrdil. Mám s nimi dobrou zkušenost. K mému překvapení se používají i v ambulanci očního oddělení v nemocnici.

elkon

Třeba tohle: https://www.le­karna.cz/ocni-kapky-refresh-15ml/

orwell

HYLO COMOD, zvlhčující oční kapky při pocitu cizího tělesa v oku, nebo při pálení a slzení očí. Je to ale za cca pětistovku. 10 ml – asi 300 kapek. Ovšem uděláno tak, že přibližně 10% nevykapeš, zůstanou v zásobníku aplikátoru. 🙂

AnnaŠtěch

Mě to trápí už nějakou dobu, pracuju na počítači pořád a oči prostě trpí. Skvěle mi na suché oči funguje sprej Tears Again, doporučím ho vyzkoušet, mají ho na alphega.cz.

da ny

Ametyst,
stejné kapky se s úspěchenmpou­žívají i ve veterinárním lékařství, pro domácí mazlíky 😉