zjentek

Umíte si představit pevný svazek dřevorubce a veganky?

Nebo prostě někdo takový, jako dřevorubec… nějaký makačenko… cyp z rubání třeba, to je jedno. Je reálné, že mezi nimi bude láska a bude jim spolu také chutnat? Vím, těžká otázka, ale…

Odpovědi
(O_o)

Jak ktera veganka je to siroky pojem pokud je to dle meho prirodne ladena deva, tak ano aneji maso, kuli tomu ze prehnane souciti s zivymi bytostmi. Pokud je to mestsky liberal a hipster co neji maso je spise vzdalena drevorubci

plavcik

Proč by mezi nimi nemohla být láska?
Představit si dnes lze asi ledasco, třeba že letadlo poletí na zpátečku.

da ny

Umím si představit jejich pevný svazek.
Ať si každý jí to své. Mají ručičky, tak se obslouží. Sem tam se zadaří
něco společného :) Jeden může tu a tam uvařit i pro druhého.

Dcera není veganka, zeť není dřevorubec a z 80% mají odlišnou krm
Např, z masa jí jen kuřecí prsa, sní vepřovou kýtu v omáčkách a baští párky. Takže plněné knedlíky, tapékané těstoviny, ne z uzeného, ale z párků. Zeleninu nevezme do pusy, Na všechno si kydá kečup ;)
jen kyselé okurky, občas rajče, sní vepřovou šunku, nic tlustého, ani špíček.
Dcera se cpe ovocem a zeleninou, hlavně syrovou, nejí sladké pečivo, žádné bílé pečivo, knedlíky. Žádné mléčné výrobky. On baští jogurty, Lipánka, sladké pečivo i bílé, sýry. Jen zřídka mají v jídelníčku společný druh flákoty a přílohu

P.S.
Veganka by ovšem musela slepě milovat, být tolerantní. Žádná fanatická
ochránkyně zvířat, na kterých by si její dřevorubec pochutnával. Takovou, aby pohledal :D

ginko

Dlouhodobě ne.

jáára

Proč by nemohl být vegan dřevorubcem?

Kepler

Co by ne? Já přestanu kácet stromy a začnu něco pěstovat na tvou pastvu. Ty mi na oplátku budeš krmit mého mašíka, ale ne abys na něm jezdila!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

MichaelOffic

To jsou mi hloupé otázky. Upřímně.

zjentek

Tak sem polož tu chytrou (pokud ti taková půjde upřímně).